Lowrance MARK-5X 1.150,00

Sprawdzone funkcje wykrywania ryb firmy Lowrance i wysoce szczegółowy, zoptymalizowany dla uzyskania czytelności w pełnym słońcu, wyświetlacz o przekątnej 5 cali/12,7 cm dla wysoce wydajnego sondowania 200 kHz, za bardzo niską cenę.

Wysokiej jakości, mimo uproszczeń, jedynie echosondy Mark oferują legendarne funkcje firmy Lowrance ze zoptymalizowanym na nowo trybem automatycznym dla wysoce wydajnego wyszukiwania, z łatwością „włącz i znajdź rybę”. Wraz z łatwymi w użyciu menu, istnieje również tryb użytkownika zaawansowanego dla precyzyjnego dostrajania do warunków wodnych.

Wyświetlacz Mark-5x posiada wysokiej rozdzielczości (480 × 480 pikseli) ekran LCD w technologii Film SuperTwist (FST), który maksymalizuje czytelność i separację celów, nawet w bezpośrednim słońcu. Regulowane, jasnobiałe podświetlenie ekranu i klawiatury dla czytelności w dzień lub w nocy. Duża moc 200 W RMS zapewnia wykrywanie ryb do głębokości 800 stóp/244 m, z mocowanym pawężowo przetwornikiem Skimmer® z wbudowanym czujnikiem temperatury.

Nowa konstrukcja obudowy/mocowania zapewnia łatwe regulacje widzenia przez przechylenie/obrócenie jedną ręką – urządzenie pasuje również do wycięć dla poprzednich modeli 5”/7 cm przy instalacjach w tablicy przyrządów. Nowe złącza uniplug z ¼ obrotu są kompatybilne z wcześniejszymi instalacjami uniplug Lowrance dla uproszczenia modernizacji.

Galeria